Pirmas barjeras – rasti temų postams

Iš vienos pusės labai suprantamas dalykas. Iš kitos – tai klasikinis savęs spraudimas į kampą, kai kalba pasisuka apie bet kokius pokyčius. Pavyzdžiui, žmogus, susidomėjęs maratonu, rečiau savęs kankina klausimu „o kaip aš jį nubėgsiu?“, Dažniau užduoda sau klausimą „kaip jam pasiruošti?“. Ir susidėlioja treniruočių planą, kuris realiau leidžia pamatyti, kada pasieksite tokią fizinę formą, kuri jums leis įveikti maratono distanciją. Beje, neretai pradžiai ieškoma ir specialistų patarimų.

Su komunikacija – labai panašūs procesai. Tačiau dažniausiai žmogų, susidomėjusį asmeniniu marketingu, gąsdina perspektyva „tai dabar reikės kiekvieną savaitę parašyti po 3 teminius postus? Ką aš ten rašysiu?“.

Mano dažniausias atsakymas – jūs tikrai žinote daug temų, kuriomis galite parašyti, tačiau jas slopinate, arba manote, kad tai niekam nebus įdomu.

Taip, dažniausiai temų planą tenka padėti susidaryti. Vienam – trim mėnesiams. Tenka padėti ir susitvarkyti pirmus tekstus postams. 

Tačiau žmonės gana greitai “pagauna” sistemą, kaip generuoti idėjas temoms, kaip fiksuoti įdomias detales aplinkoje, ką verta minėti iš savo darbo ar darbinės srities. Ir kaip tai nesudėtinga, kai į procesą žvelgti žaismingai 😉 

Taip ir pasiruošiama „komunikacijos maratonui“ – lengvai, bet didesnių perkrovų komunikuoti tikslingai ir formuoti savo ekspertinę komunikaciją. 

Turite klausimų? Susisiekime – arunas@opinio.lt