5 patarimai, kaip asmeninis marketingas motyvuoja komandą 

1.Suteikite galimybę pasirašyti po informacija, kurią skelbia įmonė.

Ar publikuojate visą savo kompanijos kuriamą turinį savo (vadovo) vardu – ar iš vis be autoriaus, tik kaip „įmonės informaciją“?  Jei taip, jūs nesuteikiate šanso sulaukti didesnio auditorijos įsitraukimo. Vartotojams labiau patinka kai turinį kuria žmonė, o ne “beasmenės” įmonės. Duokite galimybes darbuotojams save išreikšti ir prisiimti autorines savo kurto turinio teises. Įvairių žmonių nuomonių ir perspektyvų siūlymas padidins turinio skaitomumą ir plėtos ilgalaikį susidomėjimą.

2. Nepamirškite mokymų.

Skaitmeninis pasaulis reikalauja įvairialypių įgūdžių, kuriems įgyti neužtenka tik įmonės kompetencijos. Todėl verta rinktis įvairius mokymus. Be to, žmonės gana dažnai apie seminarus, kuriuose jie dalyvauja, praneša ir savo Facebook ar Instagram profiliuose. O tai – jau teigama įtaka jūsų, kaip darbdavio įvaizdžiui.

3. Skatinkite pasitikėjimą.

Nekontroliuokite savo darbuotojų iki menkiausių smulkmenų. Suteikite jiems  galimybę panaudoti savo laiką protingiau. Jūs ne be priežasties samdote  protingus žmones dirbti jums. Kuo daugiau šansų jie turės tobulinti savo inovatyvumą, tuo daugiau pasitikėjimo jie įgaus. O tai naudinga ir jums, ir jam.

4. Padėkite kalbėtojams tobulėti ir pasirodyti.

Suteikite galimybę įvairiose  renginiuose, susitikimuose ar konferencijose kalbėti ir savo darbuotojams. Nepasiglemžkite viso dėmesio dsau 😉 Jei kai kurie jų nedrįsta kalbėti viešai, padėkite tas baimes įveikti kurdami tam tinkamas progas. Pavyzdžiui, paprašykite jų sudalyvauti kuriant įmonės vaizdo įrašus, arba sudalyvauti pristatyme kartu su jumis ar kitu kolega.  

5. Klaidos – pamokoms, ne pasmerkimui. 

Niekas neauga, nedarydamas klaidų. Neverta skubėti bausti žmonių, kaurie suklysta tada, kai supranta riziką ir prisiima atsakomybę dėl to. Komanda turi žinoti, kad galima bandyti be baimės būti nubaustam. Kai darbuotojai jaus, kad turi palaikymą ir pasitikėjimą, jie daug labiau pasitikės savimi ir savo galimybėmis kurti ir inovuoti. Tai itin svarbus asmeninio įvaizdžio kūrimo bruožas.

Jums investuojant į savo darbuotojų asmeninius prekės ženklus, gerėja ir jūsų įmonės reputacija. 

Šiandien mes gyvename „personal branding“ epochoje. Galime tai ignoruoti, bet galima ir naudotis jos galimybės. Taip lyderiai ir elgiasi 😉